Biuletyn Informacji Publicznej 


 


Rządowe Centrum Legislacji

 


 

 


elektroniczna platforma usług administracji publicznej

 

 


PN-EN ISO 9001 : 2009
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

Urząd Miasta JEDLINA-ZDRÓJ
ul. Poznańska 2
58-330 Jedlina-Zdrój

tel 074 84 55 215
tel 074 84 55 216
tel 074 88 55 054
 
fax 074 88 55 269

www.jedlinazdroj.eu

urzad@jedlinazdroj.eu
rada@jedlinazdroj.eu
bip@jedlinazdroj.eu
nieruchomosci@jedlinazdroj.eu
zamowienia@jedlinazdroj.eu
budownictwo@jedlinazdroj.eu
inwestycje@jedlinazdroj.eu
skarbnik@jedlinazdroj.eu
usc@jedlinazdroj.eu

Translatory automatyczne

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości 

Licznik odwiedzin

809393
dzisiajdzisiaj132
wczorajwczoraj196
w tym tygodniuw tym tygodniu869
Strona Główna
Miasta wolne od dymu tytoniowego! Drukuj Email
W wyniku zmian wprowadzonych do ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych od 15 listopada 2010 roku rozszerzono listę miejsc wolnych od dymu tytoniowego w przestrzeni publicznej oraz wprowadzono kary za palenie tytoniu w miejscach objętych zakazem oraz kary za brak umieszczenia informacji o zakazie palenia dla właścicieli i zarządzających obiektami lub środkami transportu.Więcej…
 
„JEDLIŃSKIE GRANTY EDUKACYJNE 2012” rozdane Drukuj Email
W dniu 17 kwietnia br. w Sali konferencyjnej Hotelu Jedlinka odbyło się uroczyste rozdanie „Jedlińskich Grantów Edukacyjnych 2012”. Inicjatywa zorganizowania konkursu pod tą nazwą pojawiła się podczas podsumowania VII Balu Charytatywnego. Organizatorzy Balu opracowali regulamin konkursu przeznaczając dla każdej ze szkół po 10 tys. zł. ze wskazaniem, iż maksymalna kwota grantu dla jednego projektu nie może przekroczyć trzech tys. zł. Informacja została przekazana Pedagogom oraz dziennikarzom podczas Konferencji prasowej zorganizowanej w celu przekazania informacji oraz promocji funkcjonujących narzędzi wsparcia edukacyjnego w Jedlinie-Zdroju.


Więcej…
 
Informacja Drukuj Email
W dniu 1 kwietnia 2012r. weszła w życie ustawa z dnia 19 sierpnia 2011 roku o języku migowym i innych środkach komunikowania się (Dz. U. z 2011r. Nr 209, poz. 1243).
Informujemy, iż osoby uprawnione, o których mowa w art. 11 ust. 3 ustawy mogą skorzystać z usług Urzędu Miasta Jedlina-Zdrój wykorzystując następujące formy komunikacji:
Więcej…
 
WSPÓŁPRACA Z CARITASEM Drukuj Email
Od 2007 roku NZOZ Stacja Opieki CARITAS Diecezji Świdnickiej reprezentowana przez ks. dr Jana Gargasewicza współpracuje z tutejszą Parafią p.w. Św. Trójcy, którą reprezentuje ks. Prałat Ryszard Uryga. Jedną z form pomocy jest program PEAD pn. „Dostarczanie żywności dla najuboższej ludności Unii Europejskiej”, którego realizacją zajmuje się Ośrodek Pomocy Społecznej w Jedlinie-Zdroju.
Więcej…
 
Sprzedaż lokalu przy ul. Poznańskiej (komisariat policji) Drukuj Email
Burmistrz Miasta Jedlina-Zdrój ogłosił I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu nr 1 o powierzchni użytkowej 82,28m2, położonego na parterze budynku przy ulicy Poznańskiej nr 5 w Jedlinie-Zdroju wraz z udziałem wynoszącym 45/100 w częściach wspólnych budynku i urządzeniach oraz w prawie użytkowania wieczystego gruntu o powierzchni 0,1484 ha, oznaczonego numerem ewidencyjnym 219, ustanowionego do 22.05.2096 r.
Więcej…
 
Ogłoszenie Drukuj Email
Informujemy, że w dniu 18 kwietnia 2012 r. w siedzibie Centrum Kultury w Jedlinie-Zdroju przy ul. Piastowskiej 13 w godzinach od 10:00 do 14:00 odbędzie się zorganizowane przez Dolnośląską Instytucję Pośredniczącą szkolenie dla przedsiębiorców związane z planowanym ogłoszeniem konkursu o dofinansowanie inwestycji turystycznych.

Zapraszamy do udziału w szkoleniu.
Więcej…
 
Stypendia dla uczniów niepełnosprawnych w ramach programu "Sprawny Uczeń" Drukuj Email
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego wzorem roku ubiegłego kontynuuje realizację programu wyrównującego szanse edukacyjne młodego pokolenia pn. „Sprawny uczeń” poprzez możliwość uzyskania jednorazowego stypendium Marszałka Województwa Dolnośląskiego.
Więcej…
 
Jubileusz Setnych Urodzin Drukuj Email
W dniu 20 marca 2012 r. mieszkanka naszego miasta Pani Ludwika Kozieł obchodziła setną rocznicę urodzin. Z tej okazji Szanownej Jubilatce życzenia przesłali Prezes Rady Ministrów RP Donald Tusk, Wojewoda Dolnośląski oraz Burmistrz Miasta Leszek Orpel.Więcej…
 
Tereny pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne Drukuj Email
Burmistrz Miasta Jedlina-Zdrój zaprasza zainteresowanych nabyciem nieruchomości przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne do zapoznania się z ofertą inwestycyjną Gminy Jedlina-Zdrój.
Więcej…
 
Lokal użytkowy do zagospodarowania Drukuj Email
Niniejszym informuję, że Gmina Jedlina-Zdrój posiada do zagospodarowania lokal użytkowy - garaż o powierzchni 15,80 m², położony w Jedlinie-Zdroju przy ul. Kościelnej obok numeru 7.  W związku z powyższym zapraszam do tutejszego Urzędu Miasta (pokój nr 4 – Biuro Obsługi Klienta) osoby zainteresowane celem złożenia stosownego wniosku w sprawie wyrażenia woli najmu przedmiotowej nieruchomości.
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »