Biuletyn Informacji Publicznej 


 


Rządowe Centrum Legislacji

 


 

 


elektroniczna platforma usług administracji publicznej

 

 


PN-EN ISO 9001 : 2009
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

Urząd Miasta JEDLINA-ZDRÓJ
ul. Poznańska 2
58-330 Jedlina-Zdrój

tel 074 84 55 215
tel 074 84 55 216
tel 074 88 55 054
 
fax 074 88 55 269

www.jedlinazdroj.eu

urzad@jedlinazdroj.eu
rada@jedlinazdroj.eu
bip@jedlinazdroj.eu
nieruchomosci@jedlinazdroj.eu
zamowienia@jedlinazdroj.eu
budownictwo@jedlinazdroj.eu
inwestycje@jedlinazdroj.eu
skarbnik@jedlinazdroj.eu
usc@jedlinazdroj.eu

Translatory automatyczne

Naszą witrynę przegląda teraz 60 gości 

Licznik odwiedzin

809393
dzisiajdzisiaj132
wczorajwczoraj196
w tym tygodniuw tym tygodniu869
Strona Główna
Tour de Pologne w Jedlinie-Zdroju Drukuj Email
W środę, 11 lipca, około godz. 13:00 mieszkańcy Jedliny-Zdrój mogli obejrzeć II etap 69 Tour de Pologne - najważniejszego wyścigu kolarskiego w Polsce i jednej z największych imprez sportowych w kraju. Trasa etapu z Wałbrzycha do Opola przebiegała przez ulicę Kłodzką w Jedlinie-Zdroju.Więcej…
 
„5” rusza do Jedliny-Zdrój Drukuj Email
W dniu 6 lipca 2012r. Burmistrz Miasta Jedlina-Zdrój Leszek Orpel oraz Prezydent Miasta Wałbrzycha Roman Szełemej podpisali porozumienie, na mocy którego funkcjonować będzie regularne połączenie autobusowe między miastami. Obecnie, linia nr „5” łączy dzielnicę Wałbrzycha ze Szczawnem-Zdrój. Od 1 sierpnia 2012r. trasa zostanie przedłużona do Placu Zwycięstwa w Jedlinie-Zdroju.

Rozkład jazdy do pobrania >>

Więcej…
 
INFORMACJA
Informujemy, że dzieci i młodzież z naszego terenu ma możliwość bezpłatnego korzystania z basenu kąpielowego w Głuszycy. W tym celu należy zgłaszać się do Urzędu Miasta w Jedlinie – Zdroju do pok. Nr 4 i pobrać bilet wstępu. Przypominamy, że dziennie na jednego ucznia przypada jeden bilet.
 
Więcej…
 
XX Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych za nami Drukuj Email
Jak co roku na przełomie czerwca i lipca Jedlina-Zdrój staje się miastem teatrów. Tym razem w dniach 6 – 8 lipca miała miejsce jubileuszowa –dwudziesta już edycja Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Ulicznych w Jedlinie-Zdroju. Za nami 3-dniowy, bogato wypełniony w wydarzenia artystyczne weekend. Licznie zgromadzona publiczność mogła podziwiać występy artystów z teatru „Akt” (Warszawa), „Terminus A Quo” (Nowa Sól), „Bajka” (Wałbrzych), „ Teatr Cztery Żywioły” (Chojnice), KTU „Scena Kalejdoskop” (Kraków), Teatr Rozrywki Trójkąt (Zielona Góra) oraz licznej reprezentacji czeskich teatrów z Pragi: „Bratri v tricku”, Teatr Novogo Fronta, Theatre „V.O.S.A.” i „Amanitas”.
Więcej…
 

 
Konkurs Tygodnika Wałbrzyskiego Drukuj Email

Jeśli uważasz, że nasze miasto staje się atrakcyjne nie tylko dla kuracjuszy, turystów ale i dla mieszkańców, weź udział w konkursie organizowanym przez "Tygodnik Wałbrzyski"

Na głosujących czekają nagrody.

Więcej…
 
Hrabina na Placu Zdrojowym Drukuj Email
Odrestaurowany Plac Zdrojowy w Jedlinie-Zdroju cieszy nie tylko nową nawierzchnią, stylowymi latarniami i kolorową fontanną. Wczoraj miejsce na kamiennej ławeczce zajęła założycielka jedlińskiego zdroju - Charlotta Maximilliana von Seher-Thoss – żona właściciela majątku w Jedlince, wywodząca się ze znamienitego rodu von Pückler.Więcej…
 
Gitara moja pasja - VI letnie warsztaty gitarowe Drukuj Email
  • jeśli jesteś zafascynowany brzmieniem gitary,
  • chcesz wiedzieć o tym instrumencie więcej,
  • jeśli pragniesz poznać nowe techniki gry,
  • jeśli szukasz przyjaciół wśród rówieśników pochłoniętych gitarową pasją to ...
... Letni Kurs Gitarowy w Jedlinie Zdroju jest właśnie dla Ciebie!Skorzystaj z wakacji i przyjedź do Jedliny Zdroju, aby oddać się gitarowej przygodzie i spędzić twórczo wolny czas. Malowniczo położony w Górach Wałbrzyskich kurort, Jedlina-Zdrój, to wymarzone miejsce na twórczy wypoczynek i relaks przyrodoleczniczy.
Więcej…
 
„Eko – Zielona Klasa” w Jedlinie –Zdroju Drukuj Email
W dniu 17 czerwca 2012r. przy Miejskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdrój odbył się Eko Festyn, zorganizowany z okazji otwarcia Eko Zielonej Klasy.
Projekt, zgłoszony przez Stowarzyszenie Miłośników Jedliny-Zdroju został nagrodzony w konkursie grantowym Funduszu Toyoty i uzyskał dofinansowanie w wysokości ponad 8 tys. zł. Pozostałą wartość zadania Szkoła uzyskała dzięki wsparciu funduszu stypendialnego gminy Jedlina-Zdrój.Więcej…
 
Awans KS Jedlina-Zdrój Drukuj Email
Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że Klub Sportowy Zdrój Jedlina-Zdrój w zakończonym sezonie 2011/2012 awansował do wyższej klasy rozgrywkowej, i w sezonie 2012/2013 zagra w I grupie wałbrzyskiej Klasy A.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »