Biuletyn Informacji Publicznej 


 


Rządowe Centrum Legislacji

 


 

 


elektroniczna platforma usług administracji publicznej

 

 


PN-EN ISO 9001 : 2009
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

Urząd Miasta JEDLINA-ZDRÓJ
ul. Poznańska 2
58-330 Jedlina-Zdrój

tel 074 84 55 215
tel 074 84 55 216
tel 074 88 55 054
 
fax 074 88 55 269

www.jedlinazdroj.eu

urzad@jedlinazdroj.eu
rada@jedlinazdroj.eu
bip@jedlinazdroj.eu
nieruchomosci@jedlinazdroj.eu
zamowienia@jedlinazdroj.eu
budownictwo@jedlinazdroj.eu
inwestycje@jedlinazdroj.eu
skarbnik@jedlinazdroj.eu
usc@jedlinazdroj.eu

Translatory automatyczne

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Licznik odwiedzin

809393
dzisiajdzisiaj132
wczorajwczoraj196
w tym tygodniuw tym tygodniu869
Strona Główna
Drukuj Email
UWAGA MIESZKAŃCY!
KOMUNIKAT
Głównego Inspektora Sanitarnego

W związku z przypadkami zatrucia alkoholem metylowym w Republice Czeskiej, którego źródłem jest sfałszowany alkohol wprowadzony do sprzedaży na terenie Czech konieczne jest podjęcie szczególnych środków ostrożności.
Więcej…
 Szanowni mieszkańcy

Przypomina się o zakazie spalania odpadów komunalnych; powstające na terenie nieruchomości odpady roślinne powinny być gromadzone oddzielnie i kompostowane.

 

 

Urząd Miasta Jedlina-Zdrój 
 
 
Miejska Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Programie: Rok Odkrywania Talentów Drukuj Email
Zgodnie z tym, co podała Pani Minister Katarzyna Hall, inaugurując Rok Odkrywania Talentów, zdolności, zainteresowania, możliwości poszczególnych uczniów są różne. Różnym dzieciom potrzebne są różne drogi edukacyjne. Misją szkoły jest pomoc wszystkim dzieciom w rozwoju ich talentów i umiejętności.
Więcej…
 
Ogłoszenie o Targach Pracy Drukuj Email
Powiatowy Urząd Pracy w Wałbrzychu informuje, iż z inicjatywy tut. Urzędu przy współpracy innych instytucji lokalnego rynku pracy zorganizowane zostaną

TARGI PRACY

Targi odbędą się w dniu 12 września 2012r. w Sali Konferencyjnej
Hotelu „Jedlinka” w Jedlinie-Zdroju, przy ulicy Zamkowej 2,
w godzinach 9:00 – 13:00.


Wszystkich zainteresowanych:
ofertami pracy lokalnych pracodawców,
uzyskaniem informacji na temat poradnictwa zawodowego na odległość,
ofertami pracy za granicą realizowanymi w ramach sieci EURES,
pracą sezonową dla młodzieży,
ofertą szkoleniową instytucji szkoleniowych.

Serdecznie zapraszamy!
 
Stypendia dla najlepszych Drukuj Email
 
Komisja Stypendialna powołana Zarządzeniem Nr 58/2012 Burmistrza Miasta Jedlina-Zdrój, po raz ósmy zebrała się by przyznać stypendia najlepszym jedlińskim uczniom, którzy w poprzednim roku szkolnym osiągnęli wyróżniające wyniki w nauce, sporcie lub w innej dziedzinie promującej nasze miasto.
Więcej…
 
Nowa kadencja Dyrektora Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Jedlinie-Zdroju Drukuj Email
Burmistrz Miasta Jedlina-Zdrój Zarządzeniem nr 59/2012 przedłużył z dniem 1 września 2012r. powierzenie stanowiska Dyrektora Gimnazjum Miejskiego im. Jana Pawła II w Jedlinie-Zdroju obecnemu dyrektorowi Pani Barbarze Jakackiej, na okres pięciu lat tj. do 31 sierpnia 2017r.

Organ prowadzący po dokonaniu oceny pracy Dyrektora, podjął decyzję o przedłużeniu powierzenia stanowiska. Uzyskano pozytywną opinię Rady Pedagogicznej i akceptację Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

Pani Dyrektor pełniąc funkcję od 2007 roku, dała się poznać jako sprawny menadżer kierujący placówką oświatową, zaangażowany w podejmowanie działań związanych z rozwojem edukacji i wspieraniem uczniów. Przez grono pedagogiczne postrzegana jest także jako osoba dbająca o indywidualny rozwój nauczycieli i motywująca ich do pracy.

alt

Red.  I.K.Darmetko

Fot. Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

 
Kolejny awans zawodowy w Gimnazjum Miejskim Im. Jana Pawła II w Jedlinie-Zdroju Drukuj Email

W Urzędzie Miasta Jedlina – Zdrój Burmistrz Miasta uroczyście wręczył akt nadania awansu zawodowego Pani Katarzynie Bereźnickiej - nauczycielowi zatrudnionemu w Gimnazjum Miejskim im. Jana Pawła II na stanowisku nauczyciela j. polskiego oraz j. angielskiego, która w sierpniu zdała egzamin przed powołaną Komisją Egzaminacyjną i uzyskała kolejny stopień awansu zawodowego – nauczyciela mianowanego.

 

alt

Red. I.K.Darmetko
Fot.Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

 
X DOLNOŚLĄSKI FESTIWAL ZUPY Drukuj Email
 X  Dolnośląski  Festiwal  Zupy  w tym roku do  Jedliny-Zdroju przyciągnął rekordową ilość miłośników  gotowania,  jak  i  tłumy  spragnionych  smakoszy  tej  popularnej  w  naszym  kraju  potrawy.  Nasz  Festiwal  jest  doskonałą  okazją  do  poznania  smaków  różnorodnych  zup  oraz  przepisów  kulinarnych  ale  również  do  podziwiania  wyrobów  regionalnych  oraz  rękodzielniczych. 

alt

 

Więcej…
 
UWAGA PRACODAWCY ubiegający się o dofinansowanie kosztów kształcenia młodocianych pracowników Drukuj Email

Z dniem 1 września 2012 r. wejdzie w życie ustawa z dn. 19.08.2011 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. Nr 205, poz. 1206), a wraz z nią istotne zmiany w systemie kształcenia zawodowego. Zmienią się także warunki dofinansowania kosztów kształcenia młodocianych pracowników przysługującego pracodawcom, którzy zawarli z pracownikami-uczniami umowę o pracę w celu przygotowania zawodowego.

 

Więcej…
 
Wyprawka szkolna Drukuj Email
 
Zgodnie z realizacją Rządowego programu pomocy uczniom w 2012r. „Wyprawka Szkolna” uczniowie  klas I-IV Szkoły Podstawowej, mogą starać się o dofinansowanie zakupu podręczników szkolnych, pod warunkiem, że dochód na osobę w rodzinie ucznia nie przekracza  odpowiednio:
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »