Biuletyn Informacji Publicznej 


 


Rządowe Centrum Legislacji

 


 

 


elektroniczna platforma usług administracji publicznej

 

 


PN-EN ISO 9001 : 2009
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

Urząd Miasta JEDLINA-ZDRÓJ
ul. Poznańska 2
58-330 Jedlina-Zdrój

tel 074 84 55 215
tel 074 84 55 216
tel 074 88 55 054
 
fax 074 88 55 269

www.jedlinazdroj.eu

urzad@jedlinazdroj.eu
rada@jedlinazdroj.eu
bip@jedlinazdroj.eu
nieruchomosci@jedlinazdroj.eu
zamowienia@jedlinazdroj.eu
budownictwo@jedlinazdroj.eu
inwestycje@jedlinazdroj.eu
skarbnik@jedlinazdroj.eu
usc@jedlinazdroj.eu

Translatory automatyczne

Naszą witrynę przegląda teraz 46 gości 

Licznik odwiedzin

809393
dzisiajdzisiaj132
wczorajwczoraj196
w tym tygodniuw tym tygodniu869
Strona Główna
Strefa WiFi w Jedlinie-Zdroju Drukuj Email

Od października bieżącego roku kuracjusze, turyści i mieszkańcy Jedliny-Zdroju bez problemu mogą korzystać z Internetu w miejskiej Strefie WiFi, która obejmuje swoim zasięgiem skwer przed Urzędem Miasta. Aby bezpłatnie skorzystać z Internetu wystarczy przyjść z komputerem lub innym urządzeniem, na plac przed Urzędem Miasta i połączyć się ze „STREFĄ WIFI”.
Więcej…
 
Nasze małe zwycięstwa - II Ponadregionalna Olimpiada połączona z Festiwalem Projektów w ramach projektu unijnego ,,Zrozumieć świat’’ Drukuj Email
W dniach 29-30 września bieżącego roku nasi zakwalifikowani uczniowie w Ośrodku FWP „Zespół Domów Wczasowych Spała” brali udział w II Ponadregionalnej Olimpiadzie połączonej z Festiwalem Projektów w ramach projektu unijnego ,,Zrozumieć świat’ ’.Naszą szkołę reprezentowali Kacper Gut i Amadeusz Chomiak. Zdobywcą II miejsca na szczeblu ogólnopolskim olimpiady został uczeń klasy 6a – Amadeusz Chomiak.Więcej…
 
Nauka w Eko Zielonej Klasie przy MSP Drukuj Email
Wraz z nowym rokiem szkolnym 2012/2013 rozpoczęły się zajęcia z Eko Zielonej Klasie przy Miejskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Jedlinie-Zdroju. Uczniowie z wielką chęcią uczestniczą w lekcjach na świeżym powietrzu, tym bardziej, że pogoda nam sprzyja.Więcej…
 
Ciekawiej w Miejskiej Szkole Podstawowej im. J. Korczaka dzięki Jedlińskim Grantom Edukacyjnym Drukuj Email

W ramach „Jedlińskich Grantów Edukacyjnych 2012” zakończono w Miejskiej Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka realizację czterech (z dziewięciu) projektów edukacyjnych. O dwa z nich wnioskowali rodzice naszej szkoły "Poznajmy siebie i innych" oraz „Świat wokół nas”.


Więcej…
 
Strategia Rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej przyjęta Drukuj Email
  Na wrześniowej sesji radni podjęli uchwałę w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Aglomeracji Wałbrzyskiej na lata 2013-2020. Dokument znaczący dla dalszego rozwoju gmin Aglomeracji i niezbędny w aplikowaniu o zewnętrzne środki finansowe i dotacje unijne, bowiem Aglomeracja Wałbrzyska jako miejski obszar funkcjonalny może stać się ważnym beneficjentem środków unijnych przewidzianych na wsparcie obszarów zurbanizowanych w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej.
Więcej…
 
UWAGA Mieszkańcy! Drukuj Email
Posiadacz psa i innego zwierzęcia domowego zobowiązany jest do zachowania środków ostrożności zapewniających ochronę przed zagrożeniem oraz uciążliwością dla otoczenia i ponosi pełną odpowiedzialność za zachowanie się tego zwierzęcia, a w szczególności za wyrządzone szkody, zakłócanie ciszy i spokoju.

Przypomina się o obowiązku nadzorowania i prowadzenia psa w miejscu publicznym na smyczy. Zwolnienie psa ze smyczy jest dopuszczalne jedynie w miejscach mało uczęszczanych przez ludzi pod warunkiem, że pies jest w kagańcu, a posiadacz psa ma możliwość sprawowania pełnej kontroli nad jego zachowaniem.
Więcej…
 
Zaproszenie na spotkanie Drukuj Email
Firma "Soltektum" serdecznie zaprasza mieszkańców Jedliny-Zdrój do wzięcia udziału w spotkaniu informacyjnym pt.:

DARMOWA ENERGIA – CZYLI JAK POZYSKAĆ DOTACJĘ NA KOLEKTORY SŁONECZNE?

Spotkanie odbędzie się dnia 27.09.2012 tj.: czwartek w Centrum Kultury w Jedlinie Zdroju.

Czekamy na Państwa w godzinach popołudniowych: od 15-19. Zapraszamy, bo będzie ciekawie.
 
U źródeł Charlotty - książka autorstwa Stanisława Michalika Drukuj Email

alt     alt


16 września miała premierę długo oczekiwana książka-album „U źródeł Charlotty. Ciekawostki z historii i współczesności Jedliny-Zdroju” autorstwa Stanisława Michalika wydana staraniem Stowarzyszenia Miłośników Jedliny-Zdroju przy wsparciu Pałacu i Urzędu. Autor barwnym językiem opisuje nie tylko historię naszego Miasta, ale również jego współczesność. Spacerując z książką w ręku zwiedzimy centrum Uzdrowiska, poznamy wszystkie dzielnice naszego Miasta, a także najbliższe okolice Jedliny-Zdroju.

Pięknie wydana, bogato ilustrowana zdjęciami z przeszłości i współczesności miasta jest perełką wydawniczą naszego regionu.

Książka jest dostępna w sklepiku Pałacu w Jedlince.

Red. R. Wysocki
Fot. Pałac Jedlinka

 
Honorowy obywatel Jedliny - Zdroju z wizytą w naszym mieście. Drukuj Email
To już tradycja, że co kilkanaście miesięcy Honorowy Obywatel Jedliny - Zdroju - Günter Böhm z rodziną i przyjaciółmi wraca do ziemi swych przodków. Za każdym razem przywozi ze sobą coraz to innych krewnych i ich znajomych. W ten sposób systematycznie powiększa się krąg przyjaciół miasta Jedlina - Zdrój i pałacu Jedlinka. Każdym razem też przywozi materiały, które wzbogacają wiedzę o historii naszego regionu.

alt
Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »