Biuletyn Informacji Publicznej 


 


Rządowe Centrum Legislacji

 


 

 


elektroniczna platforma usług administracji publicznej

 

 


PN-EN ISO 9001 : 2009
Urząd Miasta Jedlina-Zdrój

Urząd Miasta JEDLINA-ZDRÓJ
ul. Poznańska 2
58-330 Jedlina-Zdrój

tel 074 84 55 215
tel 074 84 55 216
tel 074 88 55 054
 
fax 074 88 55 269

www.jedlinazdroj.eu

urzad@jedlinazdroj.eu
rada@jedlinazdroj.eu
bip@jedlinazdroj.eu
nieruchomosci@jedlinazdroj.eu
zamowienia@jedlinazdroj.eu
budownictwo@jedlinazdroj.eu
inwestycje@jedlinazdroj.eu
skarbnik@jedlinazdroj.eu
usc@jedlinazdroj.eu

Translatory automatyczne

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości 

Licznik odwiedzin

809393
dzisiajdzisiaj132
wczorajwczoraj196
w tym tygodniuw tym tygodniu869
Strona Główna
Dzień Dziecka pod znakiem siatkówki plażowej Drukuj Email

            Mistrzostwa Jedliny-Zdroju w Siatkówce Plażowej rozegrane w przerwach deszczowej pogody odbyły się w Wałbrzychu przy udziale 9 drużyn. Większość ekip stanowili jedlinianie, ale swoją obecność zaznaczyły też zespoły z Wałbrzycha i Głuszycy. Wśród zawodników znalazła się jedna drużyna żeńska "NWWN" reprezentowana przez jedlinianki Weronikę Pawlaczyk i Natalię Szymborską, która rywalizowała z dwójkami męskimi.

 

Więcej…
 
MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PETANQUE CENTROPE CUP Drukuj Email

 

zobacz plakat w formacie pdf.>>

 

Więcej…
 
VI Międzynarodowy Festiwal Petanque Drukuj Email

   VI Międzynarodowy Festiwal Petanque miał dwóch bohaterów oraz dwie wielkie niespodzianki. Tradycją Festiwalu są finałowe pojedynki jedlińsko-żywieckie. Przypomnijmy, że w poprzednim roku w tripletach Seniorzy Jedlina (Gabriel Kaźmierczak, Emil Szafrański, Edmund Łukaszewski) pokonali Mistrzów Polski z Żywca w składzie: Andrzej Śliż, Szymon Kubiesa i Jędrzej Śliż, a dzień później zawodnicy z Żywca (Łukasz Kudła, Szymon Kubiesa) zrewanżowali się pokonując dublet jedliński reprezentowany przez Kamila i Leszka Orplów. W tym roku tradycji nie stało się jednak zadość. Ale wszystko po kolei...

 

Więcej…
 
29 kwietnia 2010 r. Drukuj Email

   Podczas sesji Rady Miasta, radni jednogłośnie udzielili  absolutorium Burmistrzowi Miasta Jedlina-Zdrój Leszkowi Orplowi. Wcześniej radni zapoznali się ze sprawozdaniem z wykonania budżetu gminy za 2009 rok.

 

Redakcja: I.K.Darmetko

 
219 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Drukuj Email

W Jedlinie-Zdroju obchody rocznicowe rozpoczęły się Mszą Św. w Kościele Parafialnym p.w. Trójcy Św. w intencji Ojczyzny i mieszkańców miasta. Następnie pod Pomnikiem Miejskim, na którym między innymi widnieje data uchwalenia Konstytucji 3-go Maja, pełnione były honorowe warty przez Związek Strzelecki „Strzelec” z Wałbrzycha i Drużynę Harcerską z Jedliny-Zdroju. Delegacje samorządu, jednostek miejskich oraz mieszkańcy złożyli okolicznościowe wiązanki kwiatów.Więcej…
 
Euro Veterans Cup 2010 Polska (petanque) Drukuj Email

   Po raz pierwszy w Polsce zorganizowany zostanie międzynarodowy turniej petanque EURO VETERANS CUP 2010, w którym wezmą udział gracze w wieku 55+ reprezentujący sześć krajów.

Więcej…
 
Nowy herb Jedliny-Zdrój Drukuj Email

   18 marca 2010 r. – to historyczna data w dziejach miasta Jedlina-Zdrój.  W tym dniu Radni Miasta podjęli uchwałę w sprawie ustanowienia herbu, flagi oraz pieczęci miejskich.

 

Więcej…
 
Uczniowski Klub Sportowy "Jedlina-Zdrój" Drukuj Email

Fot. A. Jacak     Po dwóch latach działalności Uczniowski Klub Sportowy „Jedlina-Zdrój” postawił na siatkówkę chłopców. W pierwszym roku działalności klubu włodarze próbowali działać w kilku dyscyplinach sportowych, jednak największym zainteresowaniem ciszyła się siatkówka i stąd pomysł, aby właśnie tą, pomału narodową, dyscypliną zająć się najbardziej. Oczywiście klub nie zaprzestaje działalności w narciarstwie biegowym i badmintonie.

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia21222324252627NastępnaOstatnie »